Endüstriyel cinsiyetler için polipropilen lif

Paul, herhangi bir binanın ana unsurudur, bu yüzden vicdanda verimli ve güvenli bir şekilde yapılmış olması çok önemlidir. Bu sadece tasarımın gücü için değil, aynı zamanda işçilerin sağlığı için güvenliği için de geçerlidir. Günümüzde çoğu büyük işletme, polipropilen lif ilavesiyle endüstriyel katlar kullanıyor. Bu, tüm önemli kriterler için mümkün olduğunca en önemli bir tasarım oluşturmanızı sağlayan yenilikçi bir malzemedir.

Fiber betonu nedir

Beton, çeşitli amaçlar için yapıların yapımında temel bir materyaldir, bu nedenle güçlü, aşınma dirençli, güvenilir ve dayanıklı olması önemlidir. Daha önce, malzemenin mukavemet özelliklerini arttırmak için özel bir takviye örgü ve çelik fiber kullanılmıştır. Bugün, betonu güçlendirme işlemi, betona polipropilen lif ilave edilerek büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Elyaf ve karışımın karıştırılması sonucunda fiber beton elde edilir.

Geleneksel çelik ızgara yerine endüstriyel zeminler için polipropilen lif kullanmanın bariz avantajları hafiflik ve hızdır. Fiberian güçlendirme ek zaman gerektirmez & mdash; Lifli karıştırma işlemi sırasında doğrudan eklenir. Bu nedenle, beton zeminin tabakası, güçlendirici bir elyaf içerdiğinden, takviye ağının ek döşenmesini gerektirmez.

Lif betonlu endüstriyel zeminlerin gerekli olduğu yerlerde

Kural olarak, polipropilen lif kullanan endüstriyel katlar büyük ticaret zeminlerinde, fabrikalarda, terminallerde ve otomobil hizmetlerinde son derece etkilidir. Lifle güçlendirilen beton tabaka, önemli yüklere dayanabilir. Bükme/genişleme mukavemeti önemli ölçüde artar. Fiberian takviyesi ayrıca betonun yok edilmesine yol açan çatlakların zararlı etkilerinden kaçınmaya yardımcı olur.

Polipropilen lif kullanan yenilikçi teknolojiler temelinde oluşturulan endüstriyel zeminler, operasyonel özellikler için geleneksel yapılardan birkaç kat daha üstündür. Ek koruyucu inceleme ve restorasyon olmadan onlarca yıl hizmet edebilirler.

Şirketimiz Faibermix Ticari Markası ve Reg; Endüstriyel zeminleri tek doğru çözüm olarak dökerken!